USTA KAROTÇU - HAKKIMIZDA

Yıllarını araştırma ve geliştirme çalışmalarına vermiş olan firmamız, sektördeki gelişmeleri sürekli takip ederek, yenilikleri ürünlerine en iyi şekilde uygulamaktadır. Kalite ve Uygun Fiyat anlayışıyla bu günlere gelen firmamız, Bundan böyle de aynı anlayışla hizmetinizde olacaktır.Beta Karot çalışanları sizlere en kaliteli en hızlı hizmeti sunuyor, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Beta Karot sektöründe öncü firmadır. Zamanında teslimat ve titiz çalışma firmamızın prensibidir. Beta Karot ülke genelinde bir çok projeye imza atmış ve bu projelerde bizzat bulunmuştur. Delme işlemi demir donatılı veya demir donatısız tüm zeminlere uygulanabilmekte olup, darbesiz, sessiz, hasar bırakmadan ( yatay, dikey, düşey ) istediğiniz açı ve derinlikte, tavanda, yerde, balkonda, çatıda, perdede, en uç köşelerde dahi her türlü açılım ve tadilatı yaptırmak için en uygun sistemdir. Karotçu, karot beton delme ve beton kesme işlemlerinizi sorunsuz, projeye uygun olarak yapmakta ve zamanın sizlere teslim etmekteyiz. Dikey yada yatay istenilen her yerde ve zeminde ve her açıdan ve derinlikte, etrafa hiç zarar vermeden beton örneklerin alınması, beton delme ve kesme işlemlerinin uygulanması, firmamız tarafından kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Karotçu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmek için bizimle her konuda iletişime geçebilirsiniz. Beta Karot olarak; tüm beton delme ve beton kesme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirip teslim etmekteyiz. En yeni teknolojik cihazlarımızda etrafa zarar vermeden beton delme ve beton kesme işlemlerinizi profesyonel ekipmanlarla en iyi şekilde halletmekteyiz.

Özellikle müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet mottomuzla birlikte Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kontrollü bina yıkımı, bina iyileştirme, karot uygulamaları, asfalt kesme, kapı ve pencere alanı açma, beton delme, beton kesme gibi uygulamalarda sizlere çözüm ortalığı sunuyoruz.

Karot, Karotçu

Vizyonumuz

Müşteri istekleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek tam müşteri memnuniyetini sağlamak
Rekabet gücümüzü artırmak için maliyetlerimizde ve verimlilikte sürekli iyileşme sağlamak
İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile çevrenin korunması konularında mükemmelliğe doğru sürekli gelişmek

Misyonumuz

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek

Biz Kimiz?

Usta Karotçu olarak uzun yıllardır tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan firmamız her türlü beton kesme delme, istinat duvarı, asansör boşluğu, merdiven boşluğu ve kuyusu, rampa kesimi, parça alımı, delik ve boşluk açma işlemleriyle siz halkımın hizmetindedir. Çalışmalarında bölgesel hedef kitlesiyle hizmet verdikten sonra Türkiye’nin 81 iline ulaşan Usta karotçu, en iyi makine parkuru ve uzman ekibiyle daima hizmetinize hazırdır.

NELER YAPIYORUZ?

NASIL ÇALIŞIRIZ?

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

Neden Usta Karotçu?

Karot, Karotçu, Karotcu, Karotçular

Güvenli

Usta Karotçu çalışanları işinde uzman sertifikalı karotçu ustalarından oluşmaktadır. Yaptıkları işte güvenliğin birinci sırada.

Başarılı

Bizim için işi almaktan çok işi bitirip teslim etmek önemlidir. Bu yüzden bizim için karotçulukta başarı kaçınılmazdır.

Kalite Odaklı

İşimizi yapmadan önce iş analizi ve mühendislik hesaplamalar yapar, müşterimize en kaliteli ve ekonomik iş olanağı sunarız. Bu yüzden Karot Uzmanı kalitenin adresidir.

Amacımız Sizi Kazanmak

Müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. İşimizde uzmanız ve ekibimiz bu işte çok iyi Amacımız ülkemize daha yenilikçi iş gücü sağlamak